PSP-600-12 Zasilacz impulsowy 600W 12V 50A
Mean Well
PSP-600-12
Zasilacz impulsowy 600W 12V 50A
check Dostępne
Ilość: 1
Pośpiesz się! tylko 1 pozostało
Brutto
501 netto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacz do zabudowy z PFC
  • napięcie wejściowe 85-264VAC,127-370VDC
  • praca równoległa 3+1
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego trymerem +/-10%
  • chłodzenie wbudowanym wentylatorem
  • wbudowana funkcja kompensacji napięcia wyjściowego
  • wbudowana funkcja włączania/wyłączania
  • temperatura pracy -20~+60°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
  • możliwość instalacji do powierzchni płaskich za pomocą przystawek
Dane techniczne:
Model
PSP-600-12
Wyjście
12V, 0~50A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
240mV
Wydajność
84%
Wymiary
170x120x93mm
: PSP-600-12
: 1 Przedmiot
Opis
Typ zasilacza
Modułowe
Napięcie wyjściowe
12 V
Prąd
50 A
Moc
600 W