RSP-1000-24 Zasilacz impulsowy 1000W 24V 40A
Mean Well
RSP-1000-24
Zasilacz impulsowy 1000W 24V 40A
check Dostępne
Ilość: 3
Pośpiesz się! tylko 3 pozostało
Brutto
941 netto
Darmowa dostawa!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacze modułowe o niskim profilu z funkcją PFC
  • szeroki zakres napięcia wejściowego AC i DC
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne,
  • praca równoległa 3+1
  • niski profil 1U
  • chłodzenie wbudowanym wentylatorem
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie 40~110%
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego trymerem +/-10%
  • kontrola prędkości wentylatora
  • wbudowana funkcja kompensacji napięcia wyjściowego
  • wbudowana funkcja włączania/wyłączania
  • temperatura pracy -20~+50°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Dane techniczne:
Model
RSP-1000-24
Wyjście
24V, 0~40A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
150mV
Wydajność
88%
Wymiary
295x127x41mm
: RSP-1000-24
: 3 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
Modułowe
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
40 A
Moc
1000 W