RSP-1500-24 Zasilacz impulsowy 1500W 24V 63A
Mean Well
RSP-1500-24
Zasilacz impulsowy 1500W 24V 63A
check Dostępne
Ilość: 2
Pośpiesz się! tylko 2 pozostało
Brutto
1541 netto
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacze modułowe jednowyjściowe do pracy równoległej z funkcją PFC
  • napięcie wejściowe 85-264VAC,127-370VDC
  • praca równoległa 3+1
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego trymerem -30~+10%
  • sterowanie napięciem wyjściowym w zakresie 70~100%
  • temperatura pracy -20~+70°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
  • możliwość instalacji do powierzchni płaskich za pomocą przystawek
Dane techniczne:
Model
RSP-1500-24
Wyjście
24V, 0~63A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
150mV
Wydajność
90%
Wymiary
278x127x83.5mm
: RSP-1500-24
: 2 Przedmioty
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
63 A
Moc
1500 W