NDR-120-24 Zasilacz na szynę DIN 120W 24V 5A
Mean Well
NDR-120-24
Zasilacz na szynę DIN 120W 24V 5A
check Dostępne
Ilość: 250
Pośpiesz się! tylko 250 pozostało
Brutto
86 netto
Ilość
Zasilacze ekonomiczne
  • napięcie zasilania: 90~264VAC, 124~370VDC
  • sprawność do 89%
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -20~+70°C
  • montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
  • zgodność z normą EN61000-6-2 (EN50082-2)
Dane techniczne:
Model
NDR-120-24
Wyjście
24V, 0~5A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
80mV
Wydajność
84%
Wymiary
65.5x125.2x100mm
: NDR-120-24
: 250 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
DIN
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
5 A
Moc
120 W