NDR-120-24 Zasilacz na szynę DIN 120W 24V 5A
Zasilacze ekonomiczne
- napięcie zasilania: 90~264VAC, 124~370VDC
- sprawność do 89%
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
- sygnalizacja pracy diodą LED
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -20~+70°C
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- zgodność z normą EN61000-6-2 (EN50082-2)
zasilacz na szynę DIN 120W 24V 5A
Dane techniczne:
Model
NDR-120-24 |
Wyjście
24V, 0~5A |
Tolerancja
+/-1% |
Zakłócenia
80mV |
Wydajność
84% |
Wymiary
65.5x125.2x100mm |
: NDR-120-24
: 249 Przedmioty
Pośpiesz się! tylko 249 pozostało
Opis
- Typ zasilacza
- DIN
- Napięcie wyjściowe
- 24 V
- Prąd
- 5 A
- Moc
- 120 W