SDR-120-24 Zasilacz na szynę DIN 120W 24V 5A
Mean Well
SDR-120-24
Zasilacz na szynę DIN 120W 24V 5A
check Dostępne
Ilość: 21
Pośpiesz się! tylko 21 pozostało
Brutto
166 netto
Ilość
Zasilacze o wysokiej sprawności
  • napięcie zasilania: 88~264VAC, 124~370VDC (180~264VAC, 254~370VDC SDR-960)
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • sprawność do 94%
  • możliwość pracy równoległej 3840W (7+1) SDR-480P; (3+1) SDR-960
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • złącze przekaźnikowe DC OK (brak w SDR-75)
  • dopuszczalna obciążalność 150% szczytowej mocy przez 3 sekundy (130% SDR-960)
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -25~+70°C (-30~+70°C SDR-75, SDR-960)
  • montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
  • zgodność z SEMI F47
Dane techniczne:
Model
SDR-120-24
Wyjście
24V, 0~5A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
100mV
Wydajność
91%
Wymiary
40x125.2x113.5mm
: SDR-120-24
: 21 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
DIN
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
5 A
Moc
120 W