GSM06E12-P1J Zasilacz wtyczkowy EU 6W 12V 0.5A
  • Obecnie brak
Mean Well
GSM06E12-P1J
Zasilacz wtyczkowy EU 6W 12V 0.5A
block Brak
Niedostępny
Niedostępny
Brutto
36 netto
Ilość
Obecnie brak
Zasilacze wtyczkowe – medyczne
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego 80-264 VAC
  • Pobór mocy w stanie bez obciążenia < 0.1W (
  • Przeznaczone do urządzeń medycznych (2xMOPP)
  • Niski prąd upływu < 50 uA
  • Zgodne z EISA 2007, EU ErP
  • Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe
  • Sygnalizacja pracy diodą LED (brak w GSM06E)
  • Temperatura pracy -25- 60°C (0-50°C dla GSM06E)
  • W pełni zamknięta plastikowa obudowa
  • Zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacz wtyczkowy 6W 12V 0.5A
Dane techniczne:
Model
GSM06E12-P1J
Wyjście
12V, 0~0.5A
Tolerancja
+/-5%
Zakłócenia
80mV
Wydajność
76%
Wtyk
2.1Øx5.5Øx11mm
Wymiary
66x32x42.5mm
: GSM06E12-P1J
Opis
Typ zasilacza
Wtyczkowe
Napięcie wyjściowe
12 V
Prąd
0.5 A
Moc
6 W