LPV-100-12 Zasilacz LED 100W 12V 8.5A
Mean Well
LPV-100-12
Zasilacz LED 100W 12V 8.5A
check Dostępne
Ilość: 1324
Pośpiesz się! tylko 1324 pozostało
Brutto
74 netto
Ilość
Kup teraz a wyślemy 15.05.2026 - Kurierem DPD
Zasilacze napięciowe do systemów oświetleniowych LED wodoszczelne IP67
  • napięcie zasilania: 90-132VAC(LPL),180-264VAC(LPH), 90-264VAC(LPV)
  • szczelna plastikowa obudowa zgodna z normą IP67
  • stałe napięcie wyjściowe niezależnie od obciążenia
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
  • zabezpieczenie termiczne w modelach LPL i LPH
  • odporność na przepięcia 300VAC przez 5 sekund
  • izolacja klasy II
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
  • niskie koszty, wysoka niezawodność
zasilacz LED 100W 12V 8.5A
Dane techniczne:
Model
LPV-100-12
Wyjście
12V, 0~8.5A
Tolerancja
+/-5%
Zakłócenia
120mV
Wydajność
84%
Długość przewodów
300mm
Wymiary
190x52x37mm
: LPV-100-12
: 1324 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
Wodoszczelne
Napięcie wyjściowe
12 V
Prąd
8.5 A
Moc
100 W