HLG-150H-12B Zasilacz LED 150W 12V 12.5A
Mean Well
HLG-150H-12B
Zasilacz LED 150W 12V 12.5A
check Dostępne
Ilość: 40
Pośpiesz się! tylko 40 pozostało
Brutto
198 netto
Ilość
Zasilacze do systemów oświetleniowych LED z metalową obudową wodoszczelne IP67/IP65
  • napięcie zasilania: 90-305VAC; 127-431VDC
  • szczelna metalowa obudowa zgodna z normą IP67/IP65
  • wbudowana funkcja aktywna PFC
  • odporność na przepięcia 4KV zgodnie z normą IEC61000-4-5
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, nadprądowe, nadnapięciowe, termiczne
  • regulacja napięcia wyjściowego potencjometrem w wersji A
  • regulacja prądu wyjściowego potencjometrem A
  • funkcja ściemniania 3w1 w modelach wersji B (1~10VDC, PWM, rezystor)
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -40~+70°C
  • wydajność do 90.5%
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
zasilacz LED 150W 12V 12.5A
Dane techniczne:
Model
HLG-150H-12
Wyjście
12V, 0~13A
Tolerancja
+/-2.5%
Zakłócenia
150mV
Wydajność
92%
Długość przewodów
300mm
Wymiary
222.2x68x38.8mm
: HLG-150H-12B
: 40 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
LED
Napięcie wyjściowe
12 V
Prąd
12.5 A
Moc
150 W