GC30B-0P1J Ładowarka desktop 30W 4.2V 4A
Mean Well
GC30B-0P1J
Ładowarka desktop 30W 4.2V 4A
check Dostępne
Ilość: 32
Pośpiesz się! tylko 32 pozostało
Brutto
137 netto
Ilość
Ładowarki akumulatorów - desktop
  • szeroki zakres napięcia zasilania VAC oraz VDC
  • aktywna funkcja PCF PF>0.95 (pasywne PFC PB-120 PF>0.65)
  • 3 etapy ładowania PB-230
  • 2 etapy ładowanie PB-120
  • ładowanie impulsowe PA-120 (detekcja napięcia)
  • dwu-kolorowa dioda LED sygnalizująca stan pracy
  • wysoka niezawodność
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
  • chłodzenie wbudowanym wentylatorem
  • wbudowany włącznik/wyłącznik
  • zdalne włączanie/wyłącznie PB-230
  • szeroki zakres temperatury pracy
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
ładowarka desktop 30W 4.2V 4A
Dane techniczne:
Model
GC30B-0P1J
Wyjście
4.2V, 0~4A
Zakłócenia
50mV
Wydajność
55%
Wtyk
P1J O2.1xO5.5x11mm
Wymiary
108x67x36mm
: GC30B-0P1J
: 32 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
Ładowarki
Napięcie wyjściowe
4.2 V
Prąd
4 A
Moc
30 W