NDR-240-24 Zasilacz na szynę DIN 240W 24V 10A
Mean Well
NDR-240-24
Zasilacz na szynę DIN 240W 24V 10A
check Dostępne
Ilość: 291
Pośpiesz się! tylko 291 pozostało
Brutto
160 netto
Ilość
Zasilacze ekonomiczne
  • napięcie zasilania: 90~264VAC, 124~370VDC
  • sprawność do 89%
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -20~+70°C
  • montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
  • zgodność z normą EN61000-6-2 (EN50082-2)
Dane techniczne:
Model
NDR-240-24
Wyjście
24V, 0~10A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
150mV
Wydajność
88%
Wymiary
63x125.2x113.5mm
: NDR-240-24
: 291 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
DIN
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
10 A
Moc
240 W