GSM06E24-P1J Zasilacz wtyczkowy 6W 24V 0.25A
  • Obecnie brak
Mean Well
GSM06E24-P1J
Zasilacz wtyczkowy 6W 24V 0.25A
block Brak
Niedostępny
Niedostępny
Brutto
43 netto
Ilość
Obecnie brak
Zasilacze wtyczkowe – medyczne
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego 80-264 VAC
  • Pobór mocy w stanie bez obciążenia < 0.1W (
  • Przeznaczone do urządzeń medycznych (2xMOPP)
  • Niski prąd upływu < 50 uA
  • Zgodne z EISA 2007, EU ErP
  • Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe
  • Sygnalizacja pracy diodą LED (brak w GSM06E)
  • Temperatura pracy -25- 60°C (0-50°C dla GSM06E)
  • W pełni zamknięta plastikowa obudowa
  • Zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Dane techniczne:
Model
GSM06E24-P1J
Wyjście
24V, 0~0.25A
Tolerancja
+/-5%
Zakłócenia
180mV
Wydajność
82%
Wtyk
2.1Ox5.5Ox11mm
Wymiary
66x32x42.5mm
: GSM06E24-P1J
Opis
Typ zasilacza
Wtyczkowe
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
0.25 A
Moc
6 W