HDR-100-48 Zasilacz na szynę DIN 100W 48V 1.92A
Mean Well
HDR-100-48
Zasilacz na szynę DIN 92W 48V 1.92A
check Dostępne
Ilość: 70
Pośpiesz się! tylko 70 pozostało
Brutto
94 netto
Ilość
Zasilacz na szynę DIN
  • napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC
  • montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
  • Zakres temperatury pracy od -30 do +70°C
  • pobór mocy bez obciążenia <0.3W
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
  • chłodzone wolnym obiegiem powietrza
  • zgodność z LPS
  • wykonane w II klasie izolacji
  • dioda LED - sygnalizacja pracy
  • Zgodność z normami UL-60950-1/508/1310, EN60950-1/61558-2-16
Dane techniczne:
Model
HDR-100-48
Wyjście
48V, 0~1.92A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
240mV
Wydajność
91%
Wymiary
70x90x54.5mm
: HDR-100-48
: 70 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
DIN
Napięcie wyjściowe
48 V
Prąd
1.92 A
Moc
92 W