UHP-350-12 Zasilacz impulsowy 300W 12V 29.2A
UHP-350-12 Zasilacz impulsowy 350W 12V 29.2A
Mean Well
UHP-350-12
Zasilacz impulsowy 350W 12V 29.2A
check Dostępne
Ilość: 1
Pośpiesz się! tylko 1 pozostało
Brutto
241 netto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacz do zabudowy z funkcją PFC
  • napięcie wejściowe 85-264VAC, 120-370VDC
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie +/-10%
  • możliwość chwilowego przeciążenia do 150% (100ms)
  • niski profil 31 mm
  • temperatura pracy -30~+70°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Dane techniczne:
Model
UHP-350-12
Wyjście
12V, 0~29.2A
Tolerancja
+/-2%
Zakłócenia
150mV
Wydajność
88.5%
Wymiary
220x62x31mm
: UHP-350-12
: 1 Przedmiot
Opis
Typ zasilacza
Modułowe
Napięcie wyjściowe
12 V
Prąd
29.2 A
Moc
350 W