UHP-350-12 Zasilacz impulsowy 350W 12V 29.2A
Zasilacz do zabudowy z funkcją PFC
- napięcie wejściowe 85-264VAC, 120-370VDC
- wbudowana aktywna funkcja PFC
- zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie +/-10%
- możliwość chwilowego przeciążenia do 150% (100ms)
- niski profil 31 mm
- temperatura pracy -30~+70°C
- zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacz impulsowy 350W 12V 29.2A
Dane techniczne:
Model
UHP-350-12 |
Wyjście
12V, 0~29.2A |
Tolerancja
+/-2% |
Zakłócenia
150mV |
Wydajność
88.5% |
Wymiary
220x62x31mm |
: UHP-350-12
: 1 Przedmiot
Pośpiesz się! tylko 1 pozostało
Opis
- Typ zasilacza
- Modułowe
- Napięcie wyjściowe
- 12 V
- Prąd
- 29.2 A
- Moc
- 350 W