ELG-200-48 Zasilacz LED 200W 48V 4.16A
Mean Well
ELG-200-48
Zasilacz LED 200W 48V 4.16A
check Dostępne
Ilość: 23
Pośpiesz się! tylko 23 pozostało
Brutto
193 netto
Ilość
Zasilacze do systemów oświetleniowych LED z metalową obudową wodoszczelne IP67/IP65
  • napięcie wejściowe 180-295 VAC 255-417VDC
  • aktywne PFC
  • odporność na przepięcia do 6kV (IEC 61000-4-5)
  • wysoka sprawność do 93%
  • szczelna, metalowa obudowa zgodna z IP67/ IP65
  • chłodzenie otwartym obiegiem powietrza (brak wentylatorów)
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe, temperaturowe
  • pobór mocy bez obciążenia <0.5W
  • temperatura pracy w zakresie od - 40°C do +70°C
  • regulacja napięcia oraz prądu wyjściowego wbudowanym potencjometrem w wersji ''A''
  • funkcja ściemniania 3w1 w modelach wersji ''B'' (3w1: 0-10VDC, PWM, rezystor)
  • wersja z interfejsem DALI -"DA"
  • możliwość zakupu zasilacza z wyprowadzonym przewodem ochronnym wersja ''3Y''
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
Zasilacz LED 200W 48V 4.16A
Dane techniczne:
Model
ELG-200-48
Wyjście
48V, 0~4.16A
Tolerancja
+/-2%
Zakłócenia
250mV
Wydajność
93%
Długość przewodów
300mm
Wymiary
244x71x37.5mm
: ELG-200-48
: 23 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
LED
Napięcie wyjściowe
48 V
Prąd
4.16 A
Moc
200 W