ELG-150-24DA-3Y Zasilacz LED 150W 24V 6.25A
Mean Well
ELG-150-24DA-3Y
Zasilacz LED 150W 24V 6.25A
check Dostępne
Ilość: 34
Pośpiesz się! tylko 34 pozostało
Brutto
165 netto
Ilość
Zasilacze do systemów oświetleniowych LED z metalową obudową wodoszczelne IP67/IP65
  • napięcie wejściowe 180-295 VAC
  • aktywne PFC
  • odporność na przepięcia do 6kV (IEC 61000-4-5)
  • wysoka sprawność do 91%
  • szczelna, metalowa obudowa zgodna z IP67/ IP65
  • chłodzenie otwartym obiegiem powietrza (brak wentylatorów)
  • zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe, temperaturowe
  • pobór mocy bez obciążenia <0.5W
  • temperatura pracy w zakresie od - 40°C do +70°C
  • regulacja napięcia oraz prądu wyjściowego wbudowanym potencjometrem w wersji ''A''
  • funkcja ściemniania 3w1 w modelach wersji ''B'' (3w1: 0-10VDC, PWM, rezystor)
  • wersja z interfejsem DALI -"DA"
  • możliwość zakupu zasilacza z wyprowadzonym przewodem ochronnym wersja ''3Y''
  • zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
zasilacz LED 150W 24V 6.25A
Dane techniczne:
Model
ELG-150-24
Wyjście
24V, 0~6.25A
Tolerancja
+/-3%
Zakłócenia
200mV
Wydajność
89%
Długość przewodów
300mm
Wymiary
219x63x35.5mm
: ELG-150-24DA-3Y
: 34 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
LED
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
6.25 A
Moc
150 W