SGA12E24-P1J Zasilacz wtyczkowy EU 12W 24V 0.5A
Mean Well
SGA12E24-P1J
Zasilacz wtyczkowy EU 12W 24V 0.5A
check Dostępne
Ilość: 1
Pośpiesz się! tylko 1 pozostało
Brutto
45 netto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacze wtyczkowe
  • szeroki zakres napięcia wejściowego 90-264VAC
  • napięcie wyjściowe 5/7.5/9/12/15/18/24/48 VDC
  • pobór mocy w stanie bez obciążenia <0.075W
  • zgodne z normą EU ErP
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe oraz przeciążeniowe
  • temperatura pracy -20 ~ +60°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
  • w pełni zamknięta plastikowa obudowa wykonana w 2 klasie izolacji
  • wtyk 2.1Ox5.5Ox11mm
Zasilacz wtyczkowy do zasilania : routerów, switchy, komputerów przenośnych, drukarek itp.
Dane techniczne:
Model
SGA12E24-P1J
Wyjście
24V, 0~0.5A
Tolerancja
+/-2%
Zakłócenia
100mV
Wydajność
86%
Wymiary
62.2x27.4x39.5mm
: SGA12E24-P1J
: 1 Przedmiot
Opis
Typ zasilacza
Wtyczkowe
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
0.5 A
Moc
12 W