ERPF-400-24 zasilacz impulsowy 400W 24V 16.7A
Mean Well
ERPF-400-24
zasilacz impulsowy 400W 24V 16.7A
check Dostępne
Ilość: 41
Pośpiesz się! tylko 41 pozostało
Brutto
183 netto
Ilość
Kup teraz a wyślemy 18.05.2026 - Kurierem DPD
Zasilacz do zabudowy
  • napięcie wejściowe 90-264VAC, 127-370VDC
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie +/-10%
  • chłodzenie pasywne bez wentylatora
  • temperatura pracy -30~+70°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Dane techniczne:
Model
ERPF-400-24
Wyjście
24V, 0 ~ 16,7 A
Wydajność
90%
Wymiary
220,4x130x48mm
: ERPF-400-24
: 41 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
Modułowe
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
16.7 A
Moc
400 W