DRS-240-12 Zasilacz buforowy 240W 12V 20A
Mean Well
DRS-240-12
Zasilacz buforowy 240W 12V 20A
check Dostępne
Ilość: 95
Pośpiesz się! tylko 95 pozostało
Brutto
667 netto
Darmowa dostawa!
Ilość
  • napięcie wejściowe 90-305VAC, 127-431VDC
  • regulacja prądu ładowania w zakresie 20-100% wartości znamioniwej
  • możliwość wyboru 2- lub 3-stopniowej krzywej ładowania
  • możliwość programowania parametrów ładowania (dla wesji z CANBus)
  • wbudowany protokół komunikacyjny MODBus
  • wyjście przekaźnikowe: AC OK, DC OK, CHARGER FAIL, BATTERY LOW
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • odpowiedni do akumulatorów litowo-jonowych oraz kwasowych
  • temperatura pracy od -30~+70°C
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacz buforowy 240W 12V 20A
Dane techniczne:
Model
DRS-240-12
Wyjście
12V, 0~20A
Tolerancja
+/-1% (ładowanie)
Zakłócenia 150mV
Wydajność
90%
Wymiary
85.5x125.2x129.2mm
: DRS-240-12
: 95 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
LED
Napięcie wyjściowe
12
Prąd
20A
Moc
240W