DRS-240-24 Zasilacz buforowy 240W 24V 10A
Mean Well
DRS-240-24
Zasilacz buforowy 240W 24V 10A
check Dostępne
Ilość: 170
Pośpiesz się! tylko 170 pozostało
Brutto
619 netto
Darmowa dostawa!
Ilość
Kup teraz a wyślemy 18.05.2026 - Kurierem DPD
  • napięcie wejściowe 90-305VAC, 127-431VDC
  • regulacja prądu ładowania w zakresie 20-100% wartości znamioniwej
  • temperatura pracy od -30~+70°C
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacz buforowy 240W 24V 10A
Dane techniczne:
Model
DRS-240-24
Wyjście
24V, 0~10A
Tolerancja
+/-1% (ładowanie)
Zakłócenia 240mV
Wydajność
92%
Wymiary
85.5x125.2x129.2mm
: DRS-240-24
: 170 Przedmioty
Napięcie wyjściowe
24
Prąd
10A
Moc
240W