DRS-240-48 Zasilacz buforowy 240W 48V 5A
Mean Well
DRS-240-48
Zasilacz buforowy 240W 48V 5A
check Dostępne
Ilość: 133
Pośpiesz się! tylko 133 pozostało
Brutto
619 netto
  • regulacja prądu ładowania w zakresie 20-100% wartości znamioniwej
  • temperatura pracy od -30~+70°C
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacz buforowy 240W 48V 5A
Dane techniczne:
Model
DRS-240-48
Wyjście
48V, 0~5A
Tolerancja
+/-1% (ładowanie)
Zakłócenia 480mV
Wydajność
92%
Wymiary
85.5x125.2x129.2mm
: DRS-240-48
: 133 Przedmioty
Napięcie wyjściowe
48
Prąd
5A
Moc
240W