GSM25E24-P1J Zasilacz wtyczkowy 25W 24V 1.04A
Mean Well
GSM25E24-P1J
Zasilacz wtyczkowy 25W 24V 1.04A
check Dostępne
Ilość: 81
Pośpiesz się! tylko 81 pozostało
Brutto
64 netto
Ilość
Kup teraz a wyślemy 18.05.2026 - Kurierem DPD
Zasilacze wtyczkowe – medyczne
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego 80-264 VAC
  • Pobór mocy w stanie bez obciążenia < 0.1W
  • Przeznaczone do urządzeń medycznych (2xMOPP)
  • Niski prąd upływu < 50 uA
  • Zgodne z EISA 2007, EU ErP
  • Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe
  • Sygnalizacja pracy diodą LED
  • Temperatura pracy -25- 60°C
  • W pełni zamknięta plastikowa obudowa
  • Zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Dane techniczne:
Model
GSM25E24-P1J
Wyjście
24V, 0~1.04A
Tolerancja
+/-2%
Zakłócenia
180mV
Wydajność
87%
Wtyk
2.1Ox5.5Ox11mm
Wymiary
79x54x33mm
: GSM25E24-P1J
: 81 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
Wtyczkowe
Napięcie wyjściowe
24 V
Prąd
1.04 A
Moc
25 W