SGAS15E12-P1J Zasilacz wtyczkowy EU 15W 12V 1.25A
Mean Well
SGAS15E12-P1J
Zasilacz wtyczkowy EU 15W 12V 1.25A
check Dostępne
Ilość: 2
Pośpiesz się! tylko 2 pozostało
Brutto
75 netto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacze wtyczkowe
  • szeroki zakres napięcia wejściowego 90-264VAC
  • napięcie wyjściowe 5/7.5/9/12/15/24/48 VDC
  • pobór mocy w stanie bez obciążenia <0.1W
  • zgodne z normą EU ErP
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe oraz przeciążeniowe
  • temperatura pracy -20 ~ +70°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
  • w pełni zamknięta plastikowa obudowa wykonana w 2 klasie izolacji
Zasilacz wtyczkowy do zasilania : routerów, switchy, komputerów przenośnych, drukarek itp.
Dane techniczne:
Model
SGAS15E12-P1J
Wyjście
12V, 0~1.25A
Tolerancja
+/-3%
Zakłócenia
80mV
Wydajność
85%
Wtyk
2.1Ox5.5Ox11mm
Wymiary
57.6x42.1x24.7mm
: SGAS15E12-P1J
: 2 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
Wtyczkowe
Napięcie wyjściowe
12 V
Prąd
1.25 A
Moc
15 W