DDRH-15-15DR przetwornica DC/DC 15W 150~1500V-15V 1A
  • Obecnie brak
Mean Well
DDRH-15-15DR
Przetwornica DC/DC na szynę DIN 15W 150~1500V-15V 1A
block Brak
Niedostępny
Niedostępny
Brutto
140 netto
Ilość
Obecnie brak
Przetwornica DC/DC na szynę DIN
  • Bardzo szeroki zakres napięcia wejściowego 150 - 1500 VDC
  • Temperatura pracy od -40 do +80°C
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • Możliwość montażu na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15
  • Izolacja We/Wy 4 kVdc
  • Możliwość instalacji na wysokości do 5000m
Dane techniczne:
Model
DDRH-15-15DR
Wyjście
15V, 0~1A
Zakłócenia
100mV
Wydajność
87%
Wymiary
122.3x57.3x43.5mm
: DDRH-15-15DR
Opis
Typ zasilacza
DC/DC
Napięcie wyjściowe
15 V
Prąd
1 A
Moc
15 W