DRS-480-24CAN Zasilacz buforowy 480W 24V 20A
Mean Well
DRS-480-24CAN
Zasilacz buforowy 480W 24V 20A
check Dostępne
Ilość: 3
Pośpiesz się! tylko 3 pozostało
Brutto
775 netto
Darmowa dostawa!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
  • napięcie wejściowe 90-305VAC, 127-431VDC
  • regulacja prądu ładowania w zakresie 20-100% wartości znamioniwej
  • możliwość wyboru 2- lub 3-stopniowej krzywej ładowania
  • możliwość zmiany parametrów ładowania (dla wesji z CANBus) programatorem SBP-001
  • wbudowany protokół komunikacyjny MODBus
  • wyjście przekaźnikowe: AC OK, DC OK, CHARGER FAIL, BATTERY LOW
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • odpowiedni do akumulatorów litowo-jonowych oraz kwasowych
  • temperatura pracy od -30~+70°C
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacz buforowy 480W 24V 20A
Dane techniczne:
Model
DRS-480-24CAN
Wyjście
24V, 0~20A
Tolerancja
+/-1% (ładowanie)
Zakłócenia 240mV
Wydajność
92.5%
Wymiary
110x125.2x150.7mm
: DRS-480-24CAN
: 3 Przedmioty
Opis
Typ zasilacza
LED
Napięcie wyjściowe
24
Prąd
20A
Moc
480W