Informacje o nas

O Shemeck

Dobór sprzętu i oprogramowanie, dostawa (również sprzętu nietypowego), programowanie i konsultacje

Firma Shemeck została założona w 2010 roku, lecz działalność osób z nią związanych rozpoczęła się dużo wcześniej. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i kompetentnych inżynierów, którzy na pierwszym planie stawiają sobie dobro i zadowolenie klientów. Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów traktujemy priorytetowo, każdy klient jest najważniejszy, nie ma rzeczy niemożliwych.

Kierunek firmy

Za główny kierunek współpracy z naszymi partnerami firma Shemeck obrała kompleksową dostawę rozwiązań spełniających ich potrzeby w zakresie automatyzacji i informatyzacji w przemyśle. Wsparcie techniczne przed i posprzedażowe, realizacja projektów oraz szkolenia z zakresu obsługi urządzeń z naszej oferty to główne czynności, którymi zajmujemy się na co dzień. Należy pamiętać o tym, że jako prężnie rozwijająca się firma jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i pomysły. Nie czekamy na jutro, my już tam jesteśmy.

Siedziba

Nasza siedziba, czyli biuro i magazyn, mieści się w Warszawie na ulicy Czerwonych Beretów 14. Godziny pracy biura to 8 - 16 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą podzespołów renomowanych światowych marek automatyki przemysłowej (Unitronics, Mean Well, Moxa, Sensopart, Industruino) oraz doradztwem i wsparciem technicznym. Dotyczy ono programowania i projektowana aplikacji automatyki przemysłowej jak i także aplikacji informatycznych. Sprzęt, który sprzedajemy w większości popularnych modeli mamy na swoim magazynie, czas dostawy przeważnie to 1 - 2 dni robocze.

Projekty

Wykonujemy projekty modernizacji automatyki linii produkcyjnych i maszyn. Angażujemy się w budowę podzespołów prototypowych i innowacyjnych, które mają na celu zapewnić przewagę technologiczną na rynku naszym klientom. Współpracujemy przy tworzeniu nowych urządzeń, jak i także ulepszamy starsze konstrukcje.
Instalujemy roboty współpracujące w celu zwiększenia wydajności produkcji, wykorzystując do tego celu roboty firmy Universal Robots. Współpracujemy przy tym z wieloma producentami chwytaków, tak aby dobrać optymalne rozwiązanie robotyzacji dla klienta. Szkolimy personel pod kątem podstawowej obsługi robotów Universal Robots. Wszystko po to, aby na każdym etapie integracji cobota Universal Robots nasi partnerzy byli świadomi naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Urządzenia

Pracujemy również nad wprowadzaniem na rynek podzespołów własnej produkcji, pierwszym z nich jest modem GSM/GPRS Voltan dla sterowników PLC Unitronics serii Jazz. W planach mamy szeroki rozwój modeli i komponentów własnej marki i produkcji.