RSP-3000-48 Zasilacz impulsowy 3000W 48V 62.5A
Mean Well
RSP-3000-48
Zasilacz impulsowy 3000W 48V 62.5A
check Dostępne
Ilość: 1
Pośpiesz się! tylko 1 pozostało
Brutto
2035 netto
Ostatnie sztuki w magazynie
Zasilacze modułowe jednowyjściowe do pracy równoległej, RSP z funkcją PFC
  • napięcie wejściowe 180-264VAC,254-370VDC
  • praca równoległa 2+1
  • wbudowana aktywna funkcja PFC
  • zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, termiczne
  • alarm awarii wentylatora
  • możliwość regulacji napięcia wyjściowego trymerem +/-10%
  • sterowanie napięciem wyjściowym w zakresie 20~110%
  • temperatura pracy -20~+70°C
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
  • możliwość instalacji do powierzchni płaskich za pomocą przystawek
Dane techniczne:
Model
RSP-3000-48
Wyjście
48V, 0~62.5A
Tolerancja
+/-1%
Zakłócenia
200mV
Wydajność
90.5%
Wymiary
278x177x63.5mm
: RSP-3000-48
: 1 Przedmiot
Napięcie wyjściowe
48 V
Prąd
62.5 A
Moc
3000 W